• Gogle VR w bibliotece szkolnej

Uczniowie klasy 3D wzięli dzisiaj udział w zajęciach poświęconych krajobrazom Afryki, które mogli pooglądać korzystając z wirtualnej rzeczywistości. Pretekstem do wykorzystania gogli było rozpoczęcie przez klasę projektu czytelniczego w oparciu o książkę pt. "Afryka Kazika" Łukasza Wierzbickiego. Projekt realizowany jest w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Gogle ClassVR zostały zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

• WIELKANOCNE DEKORACJE

Przygotowania w świetlicy do świąt - czas start!!!
          Szydełka, igły, nożyczki, które wykorzystujemy, zakupiono w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

• O ZDROWIE DBAMY

Klasa 1c wzięła udział w projekcie „O zdrowie dbamy, bo jedno mamy”. Oprócz ciekawej części teoretycznej, była też smaczna część praktyczna. Pychotka!
          Podczas zajęć wykorzystaliśmy sprzęt AGD z programu Laboratoria Przyszłości.

• SZYDEŁKIEM I NA DRUTACH

W miniony piątek uczniowie z 1c z wychowawczynią zorganizowali uroczyste spotkanie dla Babć i Dziadków.
          Były wiersze, piosenki, tańce i przedstawienie oraz konkursy i zabawy.
          Babcie pokazały wnukom, jak pracuje się szydełkiem i jak robi na drutach. Szydełka i druty zakupione zostały w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłosci.
          Wszyscy świetnie się bawili.

• GOGLE NA HISTORII

Jako podsumowanie epoki na lekcji historii dzięki goglom VR zakupionym w ramach projektu #Laboratoriaprzyszłości uczniowie z piątej klasy oglądali zabytki starożytności.

• CZYTANIE ADWENTOWE

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmiku, który powstał w bibliotece szkolnej podczas czytania adwentowego dla klas czwartych.

Uczniowie chętnie współpracowali, tworząc wspólne dzieło, które można zobaczyć na końcu filmu.

Książki wykorzystane w filmie zostały zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa i już wkrótce trafią na półki naszej biblioteki.

Film został nagrany dzięki sprzętowi zakupionemu w programie Laboratoria Przyszłości.

Link do filmu udostępnionego w mediach społecznościowych:  https://fb.watch/oZMeCgcp3M/.

• DZIEŃ HERBATY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Kubeczki (i łyżeczki) zostały zakupione w ramach programu #Laboratoria #Przyszlosci.

• LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI NA ZAJĘCIACH DODATKOWYCH Z INFORMATYKI

Laboratoria przyszłości to aktywność często wykorzystywana na zajęciach podczas zajęć dodatkowych z informatyki.

• DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Szkolna dyskoteka andrzejkowa to czas. kiedy szaleństwom nie było końca.

Warto tu wspomnieć, że sprzęt nagłaśniający wykorzystany podczas dyskoteki został zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

• KONSTRUKTORZY W ŚWIETLICY

Mali konstruktorzy na start, Czyli #laboratoriaprzyszłosci w szkolnej świetlicy.