• LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE

• Jesteśmy szkołą działającą w ramach programu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.

Otrzymaliśmy środki finansowe na zakup nowoczesnych narzędzi.

Dzięki tym środkom nasza szkoła została wyposażona w nowoczesny sprzęt służący rozwijaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości.

Przed nami wiele możliwości!

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Sprzęt zakupiony w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli  uczniom rozwijać swoje zainteresowania  nie tylko  w ramach obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.