• Samorząd Uczniowski

Przewodniczący SU - Hubert Tomkiewicz

Zastępca - Zuzanna Gabryś

• Oprawa muzyczna podczas kiermaszu

• Rada Rodziców to główni organizatorzy Kiermaszu Świątecznego 2023.

Samorząd Uczniowski z pomocą Janka - naszego zeszłorocznego absolwenta - zadbał o oprawę muzyczną. Dzięki  chłopcom podczas trwania kiermaszu rozbrzmiewały nastrojowe świąteczne melodie.

• Szkolne mikołajki

• Mikołajki to jeden z tych dni, w którym przyjemnością jest obdarowywanie upominkiem.

Szkolna Rada Rodziców przygotowała słodki upominek dla każdego ucznia. Na taki gest Samorząd Uczniowski nie mógł pozostać obojętny. Młodzież, porozumiawszy się z Radą Rodziców, wpadła na wspaniały pomysł. Troje członków SU przebrało się za Mikołaja i anioły! Jako cudowne postaci nasi ósmoklasiści odwiedzili uczniów klas 1-3 i przekazali im słodkie prezenty od RR.

Radość dzieci z prezentów i z widoku tak znamienitych gości była ogromna

• Dyskoteka andrzejkowa

• Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w ostatni wieczór listopada zorganizowana została dyskoteka dla uczniów klas 4-8.

Za pulpitem DJ-a zasiedli oczywiście uczniowie z Samorządu Uczniowskiego. Bawili uczniów przez kilka godzin. Dzieci i młodzież z pewnością spędzili ze sobą doskonały czas, tańcząc, skacząc i śpiewając!

Warto tu dodać, że sprzęt wykorzystany podczas dyskoteki został zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

Następna dyskoteka już w karnawale!

• DEN 2023

• Podczas akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej wiele emocji wywołało rozstrzygnięcie szkolnego plebiscytu. Zwycięzcy - siedmiu kategorii - zostali wyłonieni na podstawie tajnego głosowania przeprowadzonego wcześniej wśród uczniów klas 4-8.

Podczas "Gali oskarowej" uczniowie z Samorządu Ucznowskiego wręczyli wyróżnionym przez uczniów nauczycielom dyplomy.

• WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

• Mamy przyjemność ogłosić wyniki wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Nowym przewodniczącym został Hubert Tomkiewicz z 8a, który uzyskał 157 głosów. Jego zastępcą będzie Zuzanna Gabryś z 8b, która dostała 119 głosów.
          Gratulujemy i życzymy umiejętnego realizowania pomysłów oraz życzliwej współpracy.
          Powodzenia!

• WKRÓTCE WYBORY DO SU

• Drodzy Uczniowie!
          W najbliższy wtorek, 26 września odbędą się WYBORY do Samorządu Uczniowskiego.
          W wyborach mogą brać udział uczniowie klas IV-VIII.
          Głosowanie odbędzie się według ustalonego harmonogramu, który zostanie rozesłany do nauczycieli.

Szkolna Komisja Wyborcza (osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie wyborów) będzie czekała na wyborców przy stolikach w holu głównym szkoły.
          Każdy głosujący otrzyma odpowiednią kartkę do głosowania, którą po wypełnieniu należy wrzucić do urny.
          MOŻNA GŁOSOWAĆ TYLKO JEDEN RAZ I TYLKO NA JEDNEGO KANDYDATA!
          Prosimy zapoznać się z programami kandydatów!
          Na liście kandydatów są (podajemy w kolejności alfabetycznej - nazwisko ucznia): Zuzanna z 8b, Angelika z 7a, Kamila z 6d i Hubert z 8a.