• Świetlica i stołówka

• SZANOWNI PAŃSTWO

Witamy w nowym roku szkolnym!

Zapraszamy do naszej świetlicy szkolnej.

Karty zgłoszenia ucznia do świetlicy szkolnej można pobrać ze strony internetowej świetlicy szkolnej (klikając TUTAJ) lub odebrać w przedsionku szkoły (wejście główne od ul. Skalnej).

Wypełnione dokumenty należy oddać bezpośrednio nauczycielom świetlicy szkolnej - najlepiej w pierwszym tygodniu września.

Świetlica, zgodnie z zapisami prawnymi, obejmuje swoją opieką uczniów szkoły ze względu na czas pracy ich rodziców/opiekunów, organizację dowozu do szkoły lub inne okoliczności wymagające zapewnienia opieki w szkole.

Aby zapisać dziecko do świetlicy szkolnej, należy – w ciągu pierwszego tygodnia roku szkolnego –złożyć w świetlicy niezbędną dokumentację (uzupełnioną kartę zgłoszenia wraz z listą osób upoważnionych do odbioru dziecka).

Dokumenty można pobrać z zakładki KARTA ZGŁOSZENIA (lub klikając TUTAJ).

Można również odebrać kartę zgłoszenia przy wejściu głównym szkoły lub bezpośrednio w świetlicy podczas pierwszych dni roku szkolnego.

WAŻNE! Zasada odbierania dziecka ze świetlicy

Dziecko uczęszczające do świetlicy szkolnej będzie odbierane osobiście przez rodziców/opiekunów lub inne osoby wskazane w karcie zgłoszenia dziecka do świetlicy.

Po zgłoszeniu pracownikowi szkoły w portierni w budynku głównym lub telefonicznie (numer tel. świetlicy), rodzic/opiekun oczekuje na dziecko w „Strefie rodzica” (przedsionek szkoły).

Świetlica szkolna czynna jest codziennie od 7.00 do 16.30.

Telefon do świetlicy: 518 454 771

Nauczyciele świetlicy szkolnej