• Dziękujemy!

• W lutym 2024 roku dotarło do nas podziękowanie za MIKOŁAJKOWĄ ZBIÓRKĘ! Zasłużyliśmy na nie dzięki Wam! Dziękujemy!

• Zbiórka mikołajkowa zakończona!

• Szanowni Państwo!

Każdemu, kto zaangażował się w naszą szkolną zbiórkę na rzecz pacjentów z Oddziału Hematologii i Chemioterapii Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach Ligocie, po stokroć dziękujemy.

Zbiórka zakończona, dary przekazane.

Teraz czekamy aż dzięki Onkoimprezowni – stowarzyszenie "IV piętro" prezenty dotrą do dzieci.

• Zbiórka mikołajkowa

• Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Wzorem poprzednich lat rozpoczynamy zbiórkę MIKOŁAJKOWĄ na rzecz małych pacjentów (0-18 lat) z Oddziału Hematologii i Chemioterapii (onkologiczny) Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach Ligocie.

Jak co roku zbieramy wszystko, co może ucieszyć naszych przyjaciół... Tych małych i tych trochę większych

Zbieramy:

- artykuły higieniczne (chusteczki nawilżane i pampersy)

- kosmetyki dla dzieci i młodzieży (żele do mycia, balsamy, oliwki, dezodoranty)

- książki i kolorowanki

- artykuły papiernicze

- gry, puzzle i zabawki.

Najważniejsze, by wszystkie artykuły były nowe = nieużywane.

Pamiętajcie, że oddział onkologiczny jest oddziałem o zaostrzonym reżimie sanitarnym!

Artykuły możecie przekazywać pani Agnieszce Baron lub pani Joannie Brzoskiewicz, a uczniowie klas 1-3 - pani Ewelinie Durkalec (sala 15).

Możecie je też zostawiać u pani Halinki (woźna przy świetlicy).

Zbiórkę kończymy 24. 11. 2023 r.

Z góry BARDZO DZIĘKUJEMY za Wasze ogromne serca!

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu