Zagadnienia do kolejnych etapów Ligi Językowej znajdują się w zakładce:
Etap VII - FOOD
Klasy 4:
Klasy 5:
Miejsce I (30p):
Aleksandra Tomiczek 5a
Dominika Organista 5a
Natan Sapa 5c
Ewa Dana, 5d
Małgorzata Sewera 5d
Miejsce II (29 p):
Oliwia Bugno 5a
Tymoteusz Malicki 5c
Kacper Mielniczuk 5d
Miejsce III (26 p):
Karol Mazur 5c
Etap VI - NATURE
Klasy 4:
Klasy 5:
Miejsce I (30p):
Aleksandra Tomiczek, 5a
Tymoteusz Malicki, 5c
Ewa Dana, 5d
Małgorzata Sewera, 5d
Miejsce II (29 p):
Dominika Organista, 5a
Karol Mazur, 5c
Natan Sapa, 5c
Kacper Mielniczuk, 5d
Miejsce III (26 p):
Oliwia Bugno, 5a
Etap V - SPORT
Klasy 4:
Miejsce I (29p):
Martyna Cupiał kl. 4d
Bartosz Broncel kl. 4a
Jakub Gryglewski kl. 4bMiejsce II (28 p):
Aleksandra Strzępa kl. 4d
Leon Kozieński kl. 4a
Julia Błażejowska kl. 4b
Alicja Oleksy kl. 4cMiejsce III (27 p):
Borys Kost kl. 4cKlasy 5:
I miejsce (30p.):
Tymoteusz Malicki, 5c
Ewa Dana, 5d
Małgorzata Sewera, 5d
Kacper Mielniczuk, 5d
Miejsce II (28 p):
Dominika Organista, 5a
Miejsce III (25 p):
Oliwia Bugno, 5a
Etap IV - FAMILY & SOCIAL LIFE
Klasy 4:
I miejsce:
Borys Kost kl. 4c
Bartosz Broncel kl. 4a
Aleksandra Strzempa kl. 4d
Klara Frolik kl 4b
Martyna Cupiał kl. 4d
Łukasz Parys kl. 4b
II miejsce:
Julia Błażejowska kl. 4b
Alicja Oleksy kl. 4c
Natalia Jarosz kl. 4c
Julia Jastrząb kl. 4d
Jakub Pawlik kl. 4b
III miejsce:
Michalina Iwan kl. 4cKlasy 5:
Miejsce I (30p):
Aleksandra Tomiczek, 5a
Dominika Organista, 5a
Tymoteusz Malicki, 5c
Natan Sapa, 5d
Ewa Dana, 5d
Małgorzata Sewera, 5d
Miejsce II (27 p):
Kacper Mielniczuk, 5d
Miejsce III (26 p):
Oliwia Bugno, 5a
Karol Mazur, 5c
Jakub Szkudlarek, 5c
Etap III - PEOPLE
Klasy 4:
I miejsce:
Borys Kost 4c
II miejsce:
Jakub Gryglewski 4b
III miejsce:
Alicja Oleksy 4cKlasy 5:
I miejsce:
Natan Sapa 5c
Małgorzata Sewera 5d
Ewa Dana 5dII miejsce:
Karol Mazur 5c
Kalinowski Mateusz 5bIII miejsce:
Tymoteusz Malicki 5c
Etap II - SCHOOL
Klasy 4:
I miejsce:
Leon K. 4a
Julia B. 4b
Klara F. 4b
Jakub P. 4b
Łukasz P. 4b
Natalia J. 4c
Borys K. 4c
Wiktoria B. 4d
Martyna C. 4d
Julia J. 4d
Aleksandra S. 4d
II miejsce:
Bartosz B. 4a
Hanna J. 4b
Michalina I. 4c
III miejsce:
Jakub G. 4b
Alicja O. 4cKlasy 5:
I miejsce:
Hanna Uhryn, 5a
Aleksandra Tomiczek, 5a
Tymoteusz Malicki, 5c
Małgorzata Sewera, 5d
Ewa Dana, 5dII miejsce:
Kacper Mielniczuk, 5d
III miejsce:
Natan Sapa, 5c
Karol Mazur, 5c
Etap I - HOUSE
Klasy 4:
I miejsce:
Leon Kozieński, 4a
Hanna Jarosz, 4b
Łukasz Parys, 4b
Borys Kost, 4c
Alicja Oleksy 4c
Natalia Jarosz, 4c
Wiktoria Borzymowska, 4d
Martyna Cupiał, 4d
Aleksandra Strzempa, 4dII miejsce:
Bartosz Broncel, 4a
Julia Błażejowska, 4b
Klara Frolik, 4b
Franciszek Szojda, 4b
Jakub Pawlik, 4b
Julia Jastrząb, 4dIII miejsce:
Michalina Iwan, 4c
Klasy 5:
I miejsce:
Maksymilian Uhryn, 5a
Hanna Uhryn, 5a
Aleksandra Tomiczke, 5a
Małgorzata Sewera, 5d
Ewa Dana, 5dII miejsce:
Natan Sapa, 5c
Tymoteusz Malicki, 5cIII miejsce:
Kacper Mielniczuk, 5d